19 ADET 2015 MODEL MAN TGS 41.400 8X4 TİP DAMPERLİ KAMYON Açık İhale

Fotoğraflar içinde gezinmek için sağa sola çekin.

3.871.500,00 TL
İSTANBUL,TUZLA

Kategori : Kamyon/Kamyonet/Çekici > MAN > TGS

Model Yılı : 2015

Yetkili Kişi : Baran Doğan

Yetkili Kişi Telefon No : 0532 157 53 31

1. Teklif vermekte olduğunuz aracı eksik parça, çalınma veya yanılgıları önleme adına bulunduğu yerde mutlaka kontrol ediniz. Park sorunlarını öğreniniz.
2. Arabacılar Analiz merkezlerinde (Araç Analiz Merkezleri) Eksper bilir kişi ve araç sahipleri tarafından kaza tutanağıyla hasar tespiti yapıldığında Arabacılar oto parkına çekilen, ihale bitiminden itibaren 3 ay içerisinde 300 TL ödeme şartıyla aracını çıkarabilecek kamyon, tır, dorse, kepçe vb. diğer ticari araçlar 400 TL olarak belirlenen ödeme yapılarak çıkış yapabilirler.
3. Tramer sorgusu araç notlarındadır. Tramer kayıtları değişiklik gösterebileceğinden lütfen tramer sorgusu yaptıktan sonra tekliflerinizi iletiniz.
4. İhale öncesi otopark, nakliyat, emtia gibi masrafları ilgili adreslerde mutlaka sorgulayınız. Bu konuda oluşabilecek itirazlardan tarafımızca ve sigorta şirketleri tarafından dikkate alınmayacaktır.
5. Teminat dışı olan LPG gibi donanımlar ve harici ekstra aksesuarlar ile birlikte lastik jant ve harici orjinal olmayan tüm aksesuarlar ihale sonrası sigortalı kişi ya da kurum tarafından alınma hakkına sahiptir
6. Tüm ihalelerin saatleri sabittir.
7. Açık İhaleler’de ihale bitimine son 5 dakika kala teklif verilmesi durumunda ihale süresi otomatik olarak 5 dakika uzatmaktadır veya açık ihale saati sabit olacaktır.
8. Vermekte olduğunuz tekliflerin geçerlilik süresi 25-35 iş günü arasındadır. Günü geçen araçların olması durumda ve tarafınızca yazılı feragat gönderilmemesi takdirde teklifleriniz kabul edilmeyecektir.
9. İhaledeki dosyaların kaynak onayından noter sürecine kadar geçen sürede internet sitelerinde veya herhangi bir online satış platformunda ilan verilmemesi gerekmektedir. Şikayet yoluyla ve tarafımızca tespit edildiği takdirde ilgili üyenin sayfa ile ilişkisi kesilir.
10. Verilen tekliflerde ödeme bilgisi verilmesine rağmen 1 hafta sonunda ödeme yapmayan firma veya şahıs hakkını kaybeder. Hak, kazanan 2. şahıstan ödeme istenir. Fark var ise kesilir.
11. Yukarıdaki uyarıları dikkate almadan yapılan işlemlerde doğacak olumsuzluklardan Sigorta Firmaları ve arabacilar.com.tr sitesi yönetimi sorumlu olmayacaktır.
12. Değerli üyelerimiz bu koşulları okumuş, anlamış ve teklif verdiği takdirde şirket ve şahıs adına kabul ve taahhüt edilmiş sayılacaktır.
NOT: 2018/2 Bandrol ödemesinin göz önünde bulundurularak teklif iletilmesini rica ederiz. Bandrol alıcıya aittir.

600 TL HİZMET BEDELİ ALICIYA AİTTİR.
HAYIRLI KAZANÇLAR…

Leasing

İhalenin bilgileri

sonra ihale kapanacak.


Toplam Teklif Sayısı : 0

Teklif verebilmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş Yap